Rzeczywistość związana z pandemią koronawirusa w szczególny sposób uświadomiła Polakom, jak ważne jest dbanie o zdrowie i bezpieczeństwo własne oraz najbliższych. Podążając za rosnącymi potrzebami dotyczącymi zachowania higieny i bezpieczeństwa, stworzyliśmy PIKSy – Punkty Indywidualnej Kontroli Sanitarnej. Egzemplarz pokazowy był dostępny gościnnie podczas dnia otwartego smALLinclusive w Warszawie – skorzystali z niego wszyscy odwiedzający. PIKSy produkowane są w kilku wersjach, zarówno do stosowania wewnątrz jak i na zewnątrz.

Inteligentna bramka

PIKS to bramka pełniąca rolę śluzy higienicznej, która ma zapobiec wejściu w dany obszar osób z podwyższona temperaturą. PIKS w szybki i efektywny sposób pomaga również dezynfekować dłonie i obuwie. W standardowym wyposażeniu produktu znajdują się pojemniki, w których można umieścić środki ochrony osobistej – maski oraz rękawiczki ochronne. PIKS zewnętrzny jest wyposażony w lampę UV-C, która skutecznie wykrywa oraz dezynfekuje wirusy oraz bakterie. Jedną z wielu zalet bramek jest ich mobilność – z łatwością mogą zostać przetransportowane w dowolne miejsce, aby służyć jako punkt diagnostyczno-prewencyjny przed wejściem do wielu obiektów publicznych.

5 modeli do wyboru

PIKSy mogą być ustawione zarówno w pomieszczeniu, jak i na zewnątrz. Zależało nam, aby produkt dotarł do jak najszerszego grona odbiorców, dlatego w ofercie posiadamy aż 5 rodzajów bramek, w tym jeden dedykowany najmłodszym, który może znaleźć swoje zastosowanie przed wejściem do szkół czy przedszkoli. W odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku, w ostatnim czasie stworzyliśmy PIKS MARKET, niezastąpiony przed wejściem m.in. do placówek handlowych. To innowacyjny i intuicyjny produkt, który „wymusza” dezynfekcję dłoni. Proces przejścia przez bramkę trwa zaledwie kilkanaście sekund. Możliwa jest też wersja która dezynfekuje wózki sklepowe.

Sprawdzi, kto nosi maseczkę

PIKS MARKET to nie jedyna nowość w ofercie. Dzięki nowoczesnym technologiom, które wykorzystujemy na co dzień, powstał PIKS LOGO, który oprócz standardowej dezynfekcji dłoni i obuwia wykrywa osoby, które nie mają na sobie maseczek ochronnych, a oczekują na wejście do sklepu, szkoły czy urzędu. Bramka została stworzona w odpowiedzi na dynamicznie rozwijającą się sytuację pandemiczną, w świetle której cała Polska znalazła się w żółtej strefie, co oznacza obowiązkowe zakrywanie nosa i ust nawet w przestrzeni otwartej.

Odwiedź nas na targach!

Firma Diamond Module będzie w najbliższych dniach 14-15.10 pokazywać swoje produkty na targach Antycovid Expo w Krakowie, na stoisku 81 będzie można uzyskać więcej informacji.

Więcej informacji na temat PIKSów